Опубліковано: 07.11.2017. Переглядів: 111


«Геть шоколадну гідру. Геть монархію Порошенка»: активістка Femen влаштувала пікантну акцію з червоним прапором (ВІДЕО)

femen2__facebook_com_femenukraine___1__650x410У центрі Києва активіста Femen Анжеліна Діаш 7 листопада влаштувала нову акцію, піднявшись на пам’ятник-гармату біля станції метро Арсенальна.

Відповідне відео опубліковано на каналі організації в YouTube. Обережно! Це відео не рекомендується для перегляду неповнолітніми особами!

За допомогою драбини дівчина видерлась на пам’ятник, там зняла з себе верхній одяг, запалила фаєр червоного кольору і стала розмахувати з прапором. При цьому дівчина вигукувала фразу «Геть шоколадну гідру. Геть монархію Порошенка».

Потім Діаш спустилася на землю, одягла на голову хустку і пройшлася з прапором по вулиці. На спині у активістки був напис «Revolition 2017».

Ймовірно, такий стиль акції обрано у зв’язку з тим, що 7 листопада 2017 року минає 100 років від дня Жовтневої революції, яку також називають «більшовицький переворот». В результаті подій 100-річної давнини в Росії було повалено Тимчасової уряд, а до влади прийшли більшовики. Також це стало початком громадянської війни.Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...