Опубліковано: 16.10.2017. Переглядів: 5308


Брати-екстремали з Хуста стали героями популярного дитячого талант-шоу (ВІДЕО)

viber-imageУ Хусті спортивну сім`ю Логін знає багато хто. А ось відтепер братів-велогонщиків – 10-річного Миколку, 7-річного Тимофія і 4-річного Самуіля – знатиме чи не вся Україна. Юні спортсмени-екстремали взяли участь у відомому дитячому талант-шоу “Круче всех”, що транслюється на одному з центральних телеканалів, і героями якого стають діти, які володіють унікальними можливостями в різних сферах.

Тож гостями чергової передачі, яка вийшла в ефір 15 жовтня, стали наші земляки, три рідні брати Логін з Хуста, які змалку займаються екстремальним видом велоспорту – даунхілом (від англ. down — вниз и hill — гора).

Хлопчаки приїхали до студії не тільки зі своїми “залізними конями” – гірськими велосипедами, але й привезли чимало медалей, адже є переможцями багатьох велогонок та змагань з даунхілу.

Ведучі програми Андрій Доманський і Андрій Данилевич з цікавістю розпитували юних спортсменів про особливості та небезпеки їхнього хобі, а головне, чи не бояться вони займатися таким небезечним видом спорту. На що старший із братів поважно відповів: травм не боїться, просто потрібно мати спеціальне захисне спорядження, а найголовніше – шолом.

У студії спортсмени влаштували справжнє видовищне шоу, в якому продемонстрували свою майстерність їзди на двоколісному.

Після виступу хустські велогонщики отримали пам`ятну медаль з написом “Круче всех” та бурхливі оплески від глядачів, пише «Карпатський об’єктив».


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...