Опубліковано: 13.10.2017. Переглядів: 293


18 жовтня продовжиться битва за річку Ріку на Хустщині

maxresdefaultНезважаючи на те, що розпорядження голови Хустської райдержадміністрації Назарія Павлія щодо будівництва міні-ГЕС на р. Ріка скасовані головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем, так званий «інвестор» ТзОВ «Ріка Енерго» не збирається здаватися. Чергова «битва» за Ріку відбудеться в Хустському районному суді 18 жовтня.

Як повідомив голова комісії з питань охорони навколишнього природнього середовища, раціонального використання природніх ресурсів, земельних відносин, туризму та курортів Мирослав Калинич — представник благодійної організації «Благодійний фонд Степана Деркача» у Громадській раді при Хустській РДА — очікується присутність на засіданні великої кількості небайдужих громадян, активістів, представників політичних, громадських організацій та ЗМІ, що самозорганізувались та о′бєднались з єдиною метою — врятувати та захистити річку Ріка від забудовників МГЕСів.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...