Опубліковано: 12.10.2017. Переглядів: 4811


12-річна дівчинка, яка у сусідній із Закарпаттям області народила дитину, розповіла на ток-шоу про свою вагітність (ВІДЕО)

stosujetsja-kozhnogo-mama-rebenok-efir-ot-09-10-2017-1_019 жовтня на телеканалі “Інтер” – вийшов особливий випуск соціального ток-шоу “Стосується кожного” – “Мама-дитина” – про наймолодшу маму України.

12річна Таня Лучишин з Борислава, що на Львівщині, 17 вересня народила дочку.

Сама Таня Лучишин приїхала на програму з новонародженою донькою та вперше показала маля багатомільйонній аудиторії. Що вона думає про батька і чи збирається продовжувати з ним стосунки? І як повів себе тато дівчинки, коли дізнався, що про нього говорять і розповідають на всю країну?

“У цій історії дуже багато питань, – вважає ведучий програми “Стосується кожного” Андрій Данилевич. – Як сталось, що мама Тані про вагітність дочки дізналась всього за два тижні до пологів? Чому ніхто інший не помітив вагітності дівчинки? Що буде з нею і дитиною далі?

Щоб розповісти правду, у студію з Борислава приїхала 31-річна Ганна Лучишин, мама Тані.

Поговорити про ситуацію, що склалась, також погодився вітчим дівчинки Іван Єремин та директор центру соціальних служб у справах дітей та сім‘ї міста Борислав Віталій Плоскидняк. Чи намагався Іван поговорити з вірогідним батьком дитини? Як відреагували соціальні робітники на надзвичайну ситуацію у багатодітній сім‘ї, якою вони опікувались, дивіться далі.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...