Опубліковано: 30.09.2017. Переглядів: 763


В школах Хустщини провели профорієнтаційні заходи (+ФОТО)

MCPO3Щоб допомогти школярам знайти себе і визначитися з майбутньою професією, Хустський міськрайоний центр зайнятості проводить різноманітні заходи, мета яких – інформування школярів про напрямки діяльності державної служби зайнятості, про стан регіонального ринку праці, про права та гарантії громадян, але головне – це допомога школярам визначитись з  вибором майбутньої професії.

Протягом вересня Хустським міськрайонним центром зайнятості було проведено профінформаційні масові заходи під гаслами «Крок назустріч мрії» та «Моя майбутня професія», з розгортанням мобільного центру професійної орієнтації в селах Стеблівка, Яблунівка та селищі Вишково.

MCPO1

Відкривав заходи директор центру зайнятості Володимир Гуц. Він відмітив, що вибір професії – відповідальний крок у житті, від якого залежить і особисте щастя і  внесок у суспільну справу. Правильно зроблений вибір професії приносить людині задоволення працею, забезпечує швидке професійне зростання, робить працю радісною і творчою. Фахівці центру зайнятості розповідали про послуги, які можна отримати в Службі зайнятості, надавали індивідуальні та групові профконсультаційні послуги. Було продемонстровано відеоролики соціального спрямування з вибору професій. Особливий інтерес учні проявили до професій сфери обслуговування, цікавились де можна набути професії перукаря, кухаря, офіціанта.

MCPO2

З цікавою інформацією про пенсійне забезпечення, пенсійну реформу та сплату внесків до пенсійного фонду поділилась з присутніми на заході представник Хустського об’єднаного управління пенсійного фонду в Закарпатській області Марта Горщар. Представник центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хустської райдержадміністрації Михайло Півкач розповів про напрямки роботи центру, відповідальність за скоєння правопорушень, а також наголосив що продовжується відбір кандидатів в патрульну поліцію та на військову службу за контрактом призовників віком від 18 років. В заходах брали участь також представники служби у справах дітей Хустської РДА, про цивільні права та обов’язки учнів розповіли представники безоплатної вторинної правової допомоги.

MCPO3

Мобільний центр професійної орієнтації працював на подвір’ях згаданих шкіл. Участь в заходах взяло близько 500 чоловік, серед них учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, батьки учнів, безробітні мешканці сіл,  випускники минулих років, працівники освіти.

Підпишіться на «Дзеркало Закарпаття» у соцмережах: Фейсбук та ВК.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...