Опубліковано: 28.09.2017. Переглядів: 1559


Що закарпатцям потрібно знати про нові правила виплат грошей при народженні дитини

groshi-1Кабінет міністрів на засіданні в середу ухвалив постанову щодо вдосконалення надання державної соціальної допомоги дітям.

Про це інформує прес-служба Міністерства соціальної політики, пише Економічна правда.

Постановою, зокрема, передбачено, що у разі подання заяви для призначення допомоги при народженні дитини в електронній формі з використанням цифрового підпису органи соціального захисту населення призначатимуть таку допомогу не пізніше наступного робочого дня після отримання заяви.

Виплата коштів одноразової частини допомоги при народженні дитини буде проводитися не пізніше наступного операційного дня.

Нагадаємо, у 2014 році Кабмін ввів єдиний розмір допомоги в сумі 41 280 гривень при народженні дитини.

Також згадана постанова стосується порядку призначення та виплати державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.

Так, зміни відбулися у відповідності до ухваленого закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення захисту права дитини на належне утримання” в частині визначення розміру допомоги, у разі встановлення судом аліментів у твердій грошовій сумі.

Підпишіться на «Дзеркало Закарпаття» у соцмережах: Фейсбук та ВК.


Розробка сайтів в Ужгороді

Гарантійне обслуговування - 1 рік, адміністрування, технічна підтримка

Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...