Опубліковано: 08.08.2017. Переглядів: 3359


На Закарпатті оживили потопельника: Чоловіка у стані клінічної смерті витягнули із дна озера (ВІДЕО)

afc549d-20706170-1633988709985900-680780519-oМинулих вихідних місцевий підприємець відпочивав із друзями в аквапарку «Чорна гора».

Післяобідньої спекотної пори плавав у прохолодному озері і вже по драбині піднімався на берег, як несподівано впав, захлинувся водою і зник під водою.

Із дна озера потопельника підняли рятувальник аквапарку і хтось із відпочиваючих. Вони перші почали надавати йому допомогу, пише Голос Карпат.

- Коли я підійшов, потерпілий не дихав, і в нього не було серцебиття, — розповів фельдшер Виноградівської екстреної медичної допомоги Михайло Рубей. — Ми повернули його і зігнули в колінах, щоб відкачати воду з легень. Я зробив непрямий масаж серця і вколов адреналін. Так потерпілий почав дихати.

Оживленого чоловіка Швидкою оперативно доставили до реанімаційного відділення Виноградівської райлікарні. Протягом 4-6 годин він ще перебував без свідомості на апараті штучного дихання.

Лікар-реаніматолог Юрій Сідей зазначив, що повернути до життя потопельника вдалося передусім завдяки своєчасній правильно наданій медичній допомозі.

Наразі повернутого з небуття пацієнта вже перевели до пульмонологічного відділення, його стан задовільний.

В адміністрації аквапарку повідомили, що подібні ситуації з утопленнями, на жаль, не є рідкістю. Люди часто нехтують правилами поведінки на воді, чим піддають небезпеці власне життя. У літню пору тутешнім рятувальникам чи не кожного дня доводиться витягувати з озера не лише нетверезих відпочивальників, але й тих, у кого підвищений тиск і навіть епілепсія.

Варто також зазначити, що кожного року під час купання на водних об’єктах області гине більше ста осіб. Смертність через утоплення знаходиться на третьому місці після самогубств та дорожньо-транспортних пригод.

Підпишіться на «Дзеркало Закарпаття» у соцмережах: Фейсбук та ВК.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...