Опубліковано: 03.08.2017. Переглядів: 2105


«Гуцульську бриндзю» в Рахові цьогоріч «фестивально» куштуватимуть 3 вересня

raЯк повідомляє “Турінформ Закарпаття” 3 вересня у місті Рахів пройде фестиваль “Гуцульська бринза”.

У програмі традиційно представлення культури, життя та побуту гуцулів, майстер-класи, реалізація бринзи, сувенірів з метою популяризації традиційних видів народного мистецтва, звичаїв, обрядів етнічної групи гуцулів-українців.

Традиційно свято починається з мелодій трембіт, мандолін і дримб, виступів музик та співаків. Фестиваль бринзи у Рахові має свою ключову перевагу, демонструє свою автентичність, традиції та культуру. Учасники фестивалю, гості вдягають національний одяг, вишиванки, охоче дегустують різні сорти і види овечої бринзи, а також бринзи з козячого молока.

Гості фестивалю мають де купити бринзу, традиційні сувеніри, покривала (ліжники), що зроблені з шерсті баранів, а також смакують свіжо приготований банош, або бануш (страву зі сметани та кукурудзяної муки), обов’язково їдять карпатський бограч (дуже гостра страва з картоплі і м`яса), куліш (кукурудзяна каша зі шкварками та цибулею). Колоритом є те, що усі страви готуються тут же, прямо просто неба.

Фестиваль “Гуцульська бринза” є візитівкою Рахівського району і однією з найяскравіших сторінок його культурно-мистецького життя Закарпаття, подією, на яку чекають рік. З 2002 року він щорічно відбувається в райцентрі – у місті Рахові. Фестиваль увібрав кращі здобутки Гуцульщини, демонструє справжні традиції гуцулів-полонинників – їх побут, ремесло, культуру, гостинність, здобутки.

ra

Підпишіться на «Дзеркало Закарпаття» у соцмережах: Фейсбук та ВК.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...