Опубліковано: 23.07.2013. Переглядів: 786


Антологія бунту. Або як опозиція провокує кровопролиття в Україні (відео)

1374559799_1ТТ відшукав відео, яке майже ще ніхто не бачив, але яке невдовзі, спрогнозуємо, «облетить» не тільки місцеві, а й вітчизняні ЗМІ.

Відеоролик доволі скандального і провокативного характеру.

Хоча ми не поділяємо цілковито думок і висновків авторів цього матеріалу, але оскільки наш сайт сповідує поширення будь-якої інформації, яка не заборонена законодавством, а гаслом порталу є вислів: «2% людей – думають, 3 % — думають, що думають, а 95% людей радше помруть, аніж почнуть думати…», то ми і вирішили його оприлюднити.

Адже висновки для себе має робити кожен індивідуально…

Сьогодні для України склалася вкрай небезпечна ситуація. Правда і відверта брехня крокують поряд, і в тому потоці інформації, яка видається «нагора» ЗМІ, розібратися практично нереально, але можна. Якщо проігнорувати нав’язливу картинку і спробувати самотужки віднайти раціональне зерно. От тоді і можна розгледіти те, що за усіма подіями, починаючи ще з 18 травня, стоять не стільки народна лють і невдоволення, скільrки прагнення певних політичних сил штучно створити кризову ситуацію в Україні, яка в ідеалі і спровокує революцію. Віднедавна будь-яка політична чи кримінальна подія більшого чи меншого масштабу стає зброєю у руках опозиції. Будь-яка. Починаючи з так званого «побиття» журналістів на акції «Вставай, Україно!» у Києві 18 травня, і закінчуючи «врадіївським зґвалтуванням», вона використовується опозицією виключно у власних інтересах.


Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Loading...