Опубліковано: 01.07.2017. Переглядів: 12453


Мати загиблої закарпатської породіллі: Ми просили врятувати хоча б доньку, але лікарі нічого не робили (ВІДЕО)

photofacefun_com_1498897803Як повідомляло «Дзеркало Закарпаття», в Ужгороді померла породілля із ненародженою двійнею. Родина жінки звинувачує лікарів у недбальстві. Два дні вагітна скаржилась медикам на погане самопочуття і задуху. Однак лікарі кажуть, що нічим не могли допомогти, повідомляє 24 Канал.

28-річна Ірина у 2016 році вийшла заміж та чекала на народження двійні. Перші шість місяців проблем з вагітністю не було, однак з початком сьомого – почали набрякати ноги та стало важко дихати.

«Зразу це було розцінено, як токсикоз другої стадії вагітності. Я побачив, що на нашому рівні ми не справимось з цими набряками і вирішив її направити на вищий рівень – в обласний центр», – розповів завідувач пологового відділення Берегівської районної лікарні Володимир Сагарда.

Поки жінка доїхала до перинатального центру, вона не могла дихати через страшну задуху.

Лікарі не підходили, лише давали таблетки від підвищеного тиску. Вона просила допомогти, ніхто нічого не робив. Ми просили врятувати хоча б доньку і зробити їй кесарів розтин, але лікарі нічого не робили, – заявила мати загиблої Ірина Ламога.

Так і не дочекавшись допомоги лікарів, на третій день перебування у лікарні жінка померла.

В Ужгородському перинатальному центрі пояснюють, що у жінки діагностували набряки в легенях і прееклампсію – захворювання, яке виникає під час вагітності та пологів. Після смерті породіллі у лікарні створили спеціальну комісію, яка і має дослідити чи зробили ужгородські лікарі все можливе, аби врятувати вагітну жінку.

Наразі рідні найняли адвокатів, щоб довести лікарську халатність. Медики ж свої висновки обіцяють оприлюднити не пізніше 15 липня.

Читайте також: 

На Закарпатті в пологовому померла породілля з двійнею, — ЗМІ

У Хусті в пологовому померла породілля, розпочато кримінальне провадження

Підпишіться на «Дзеркало Закарпаття» у соцмережах: Фейсбук та ВК.

 


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

One thought on “Мати загиблої закарпатської породіллі: Ми просили врятувати хоча б доньку, але лікарі нічого не робили (ВІДЕО)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...