Опубліковано: 17.06.2017. Переглядів: 135


Для повноцінного «безвізу» на Закарпатті необхідно відкрити додатково 19 міжнародних пунктів пропуску

1464343562_1У ході відрядження до Києва голова Закарпатської ОДА передав Службі автомобільних доріг та Кабінету Міністрів України список 19 міжнародних пунктів пропуску, які необхідно відкрити в межах нашої області для повноцінного фукціонування безвізового режиму.

У списку 8 пунктів на українсько-угорському кордоні (в тому числі три поромні через річку Тиса і п’ять автомобільних), 6 – на українсько-румунському (два залізничні й чотири автомобільні), 4 – на українсько-словацькому (всі автомобільні) та 1 – на українсько-польському кордоні (пішохідний). До всіх пунктів слід прокласти або відремонтувати дорогу.

– Переговори про відкриття нових пунктів пропуску тривають уже роками, – наголошує Геннадій Москаль. – Закарпатська ОДА постійно педалює цю тему, однак вирішити її на своєму рівні не може, оскільки потрібні міждержавні угоди. Цього року ми відкриємо тільки один новий міжнародний пункт пропуску – «Велика Паладь – Нодьгодош» на українсько-угорському кордоні. Там уже ведуться інтенсивні роботи з будівництва нової дороги, які планується завершити до вересня. Питання по інших МПП залишаються відкритими, однак ми наполягаємо, що вони мають бути вирішені у якнайшвидші терміни.

Підпишіться на «Дзеркало Закарпаття» у соцмережах: Фейсбук та ВК.


Розробка сайтів в Ужгороді

Гарантійне обслуговування - 1 рік, адміністрування, технічна підтримка

Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...