Опубліковано: 17.06.2017. Переглядів: 967


5 тисяч угорських вчителів на Закарпатті отримають по 26 000 гривень допомоги. Від Угорщини

uhorski-vchyteliВіце-прем’єр міністр Угорщини Жолт Шем’єн заявив, що близько п’ять тисяч угорських вчителів на Закарпатті, отримають по 26 000 гривень (270 тисяч форинтів) одноразової щорічної допомоги, пише РІО.

Загальна сума, яка буде виділена урядом Угорщини складає 800 мільйонів форинтів, також одноразову допомогу отримають лікарі, вчителі церковних та мистецьких шкіл, де навчаються закарпатські угорці.

В Угорщині вже ніхто не приховує, що така допомога надається, для того, що Закарпаття не залишили етнічні угорці та ніяких інших цілей не переслідується.

Додамо, що через так званий «план Егана» велику підтримку отримають угорські підприємці, які без зворотно можуть отримати близько 10 тисяч євро, але при тому не можуть виїхати з Закарпаття на постійне місце проживання за кордон строком до п’яти років.

Підпишіться на «Дзеркало Закарпаття» у соцмережах: Фейсбук та ВК.


Розробка сайтів в Ужгороді

Гарантійне обслуговування - 1 рік, адміністрування, технічна підтримка

Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...