Опубліковано: 13.06.2017. Переглядів: 4323


Закарпатець потрапив до реанімації через укус гадюки (ВІДЕО)

photofacefun_com_1497377729Пан Олександр з родиною ішов по стежці купувати білети до каси підйомника у селі Пилипець. Випадково наступив на змію. чоловік був у відкритому взутті і гадюка його вкусила за великий палець ноги. Швидку не викликали, власною автівкою за 30хвилин уже були у Водовецькій ЦРЛ.

По дорозі подзвонили на 103 і медики вже чекали на потерпілого. Відразу направили до реанімації. Справді, у лікарні підтвердили, вакцини не було, не зважаючи на вихідний день — шукали у всіх медзакаладах Закарпаття. Адже у аптеках вакцини не купиш, а якщо і знайшли б, то не кожному закарпатцю по кишені, адже її вартість понад 10 тисяч гривень. То ж лікарі не стали ризикувати і не ввели протизміїну сироватку пану Олександру. Після крапельниць самопочуття пацієнта покращилося, температура знизилася та зменшився набряк ноги. То ж наразі пацієнта перевели з реанімації до хірургії.

Підпишіться на «Дзеркало Закарпаття» у соцмережах: Фейсбук та ВК.


Розробка сайтів в Ужгороді

Гарантійне обслуговування - 1 рік, адміністрування, технічна підтримка

Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...