Опубліковано: 07.06.2017. Переглядів: 1794


У соціальних мережах з’явилaся нова небезпека для дітей

zagublena-dytyna-5-1200x723Не встигли вщухнути пристрасті навколо скандально відомих «синіх китів», як у соціальних мережах з’явилися нова небезпека для дітей. Тепер так звані групи смерті змушують дівчаток повірити у фей, щоб у такий спосіб спровокувати на самогубство.

За словами віце-президента Громадської організації» Ла Страда-Україна «Ольги Калашник, на території 26 країн діє безкоштовний номер, на який можна звертатися із подібною проблемою. Телефонувати можуть як діти, так і дорослі.

Вона підкреслила, що так звані «феї» – це новий небезпечний тренд. Адміністратори таких груп маніпулюють підлітками, змушують їх вірити у швидку смерть, а якщо ті відмовляються – погрожують покалічити близьких людей. Жертвами найчастіше стають дівчатка не старше 16 років.

Координатор дитячої лінії Алена Кривуляк розповіла, що почала отримувати такі звернення ще наприкінці минулого року. Діти дзвонили і скаржилися, що бояться самогубств і не хочуть робити те, що їм наказують невідомі люди.

Причину участі у смертельних «квестах» погодилися назвати більше 90% дітей, але проблема у тому, що звертаються по допомогу вони вкрай рідко. Іноді провокатори дізнаються домашню адресу потенційної жертви, інформацію про батьків і у такий спосіб тиснуть на підлітків.

Часто трапляється, що дістають компрометуючі фото у друзів і погрожують, що завтра їх побачить вся школа, якщо вони не виконають завдання.

Квест «Рожеві феї» починається зазвичай однаково: дитину просять підійти до вікна, подивитися вниз і описати все, що вона там бачить. Потім просять увімкнути газ у квартирі,не запалюючи сірників «щоб не обпалити крильця». Головна вимога участі – нікому не розповідати про скоєне.

Експерти радять батькам ретельніше перевіряти захоплення своїх дітей і не гаяти часу, якщо помітили дивні риси у поведінці. Краще заздалегідь звернутися по допомогу до фахівців, щоб запобігти самогубствам.

Підпишіться на «Дзеркало Закарпаття» у соцмережах: Фейсбук та ВК.


Розробка сайтів в Ужгороді

Розробка сайтів у Хусті


Телефонуйте сьогодні:

+38 050 7000 736

+38 098 311 9070

Гарантійне обслуговування, адміністрування, просування, технічна підтримка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...